Jesteśmy lokalną Firmą działającą na terenie Wielkopolski, świadczącą usługi w zakresie projektowania, pielęgnacji oraz zagospodarowania terenów zieleni. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, a naszym zamiłowaniom, zwiększyliśmy zakres świadczonych przez nas usług o usługi florystyczne i kwiatowe aranżacje wnętrz.

Nasz zespół tworzą ogrodnicy z wykształcenia i pasji. Ukończyliśmy Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na Wydziale Ogrodnictwai Architektury Krajobrazu. Realizując powierzone nam zadania, realizujemy także siebie, co daje nam dużo satysfakcji. Z biegiem lat odbyliśmy wiele fachowych i specjalistycznych szkoleń, odwiedziliśmy mnóstwo interesujących miejsc i założeń, szkoliliśmy zawodowo florystów, tworzyliśmy jury w organizowanych w Polsce co 2 lata Mistrzostwach Florystycznych oraz konkursach branżowych, spotkaliśmy wielu interesujących ludzi, wzięliśmy udział w wielu targach i pokazach branżowych, które ciągle motywują nas do tworzenia nowych rozwiązań w naszych realizacjach. 

ODBYTE PRZEZ NAS SZKOLENIA:

- Kurs programu AutoCAD PL, Nr 20120323005, w Autoryzowanym Cetrum Szkoleniowym CAD, Autodesk

- Certyfikat ukończenia szkolenia z obsługi specjalistycznego programu Gardenphilia DESIGNER PRO

- Kurs Inspektora Nadzoru Ds. Terenów Zieleni otrzymając uprawnienia o nr NOT-SITO Poznań/TZ/0099/16

- Szkolenie z zakresu projektowania i instalacji automatycznych systemów nawadniających

- Kurs pedagogiczny dla czynnych zawodowo nauczycieli z przygotowania pedagogicznego dla praktycznej nauki zawodu, uprawnienia wydane przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty o nr 65/2012

- Kurs florystyczny I, II, i III stopnia organizowane i prowadzone przez międzynarodowego sędziego florystycznego

- kurs florystyczny "Wianki komunijne"

 

Staramy się, by każdy wykonany przez nas ogród był, jak jajko Faberge, kunsztowne, doskonałe i funkcjonalne. Tworzymy projekty zawsze indywidualne, dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Świadczone przez nas usługi obejmują tak ważne zagadnienia, jak przestrzeń i otoczenie, w którym jest nam dane spędzać każdy dzień.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług.

Dołącz do NASZEGO ŚWIATA ZIELENI !

telefon: +48 728 512 783
facebook.com