Usługa obsadzania pojemników roślinami sezonowymi

Oferujemy Państwo usługę obsadzania pojemników w postaci ciekawych i barwnych kompozycji stworzonych z roślin sezonowych. Tworzymy dekoracje na balkon, taras oraz do ogrodu z najwyższej jakości materiału pochodzącego od polskich producentów. Na zamówienie wykonujemy nasadzenia w pojemnikach, które należą do Państwa  (jeśli posiadają Państwo już swoje ulubione dopasowane do charakteru domu i miejsca pojemniki) lub proponujemy po rozpoznaniu potrzeb klienta nowe donice.

Tworzone przez nas dekoracje to barwna ozdoba domu, tarasu i ogrodu przez cały sezon, nawet do jesiennych przymrozków. Dzięki temu, że stosujemy wyselekcjonowane, zdrowe rośliny, wyłącznie polskiej produkcji możemy zagwarantować wspaniały i długotrwały efekt. 

Kompozycje tworzone są na zamówienie, są więc indywidualne. Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny: 728 512 783 bądź mailowy: biuro@ogrodysekwoja.pl w celu przekazania nam swoich potrzeb kolorystycznych, gatunkowych i pojemnikowych. Stworzoną przez nas kompozycję możemy dostarczyć do Twojego domu lub można odebrać ją w naszym punkcie na ul. Raduszyńskiej 5 w Murowanej Goślinie. 

Nie zastanawiaj się...stwórz kwiatowy klimat w swoim ogrodzie i zamów usułgę OBSADZANIA POJEMNIKÓW

 

telefon: +48 728 512 783
facebook.com